מצלמת הרכב שתודיע לכם במקרה חירום

קבוצת Cobra משיקה לראשונה בישראל מצלמה חכמה וחדשה לרכב שמצוידת בחיבור 3G, מה שיאפשר לה ליצור אתכם קשר ולעדכן אתכם אם פגעו ברכב שלכם בזמן שהוא חנה או שמנסים לגנוב אותו.

אז מה כוללת המצלמה החדשנית?

המארז השלם כולל 2 מצלמות: הראשית בעלת חיישן באיכות FHD ומפתח צמצם F/1.4 שמצלמת בזווית של 140 מעלות והמצלמה המשנית שמצלמת באיכות VGA ובזווית של 130 מעלות. שתי המצלמות מצוידות בציר מסתובב שמאפשר לקבוע את הכיוון אליו הן מצלמות. גוף המצלמות עשוי אלומיניום, אשר אמור להיות מותאם למזג האוויר החם בישראל.

הדגם כולל חיישן GPS שמאפשר לדעת את מיקום הרכב בכל רגע ואף לדעת את מהירויות הנסיעה השונות שהרכב נסע בהן – פיצ’ר שהורים לנהגים צעירים משתמשים בו כדי לעקוב אחר הרגלי הנהיגה של ילדם. בנוסף, המצלמה מצוידת גם בחיישן WiFi, מה שמאפשר לנהג להוריד חומרים מהמצלמה לסמארטפון, באופן מיידי כשהוא נמצא ברכב.

בנוסף היא מגיעה גם עם חיישן Gyro אשר יאפשר למצלמה לזהות תנועות ותזוזות של הרכב, כלומר היא תחל לצלם באופן אוטומטי כאשר רכב אחר יפגע ברכב שלכם, או חלילה כשמישהו ינסה לגנוב אותו. עוד תמצאו במצלמה גם חריץ הרחבה לכרטיס זיכרון מסוג MicroSD.

קראו עוד ב-Wisebuy >
קראו עוד ב-מלכת הכביש >

All product, brand and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. The use of any product, brand and company names and/or trademarks in this website is made solely for the attribution of a product as compatible to a particular Vehicle: manufacturer and/or product and does not imply any affiliation with or endorsement by it.
“לידיעת ציבור לקוחות ל.ד. ישראל אוטו אקוויפמנט (1990) בע”מ (להלן: “קוברה”) שהותקנו להן מערכות מולטימדיה תואמות מקור (להלן: “מערכת המולטימדיה”) ברכבים מהסוג שיפורט להלן – רכב פורד KUGA ; רכב פורד EDGE ; רכב פורד פוקוס; רכב מאזדה CX5 ואשר רכבם עלה לכביש החל משנת 2017 ועד לשנת 2019, ועד בכללקוברה תעניק אחריות למערכת המולטימדיה הנ”ל לתקופה של 12 חודשים החל מיום, 24.4.2023.
כמו כן, לגבי ציבור הלקוחות הנ”ל, ככל שאירעה תקלה במערכת המולטימדיה לפני יום 22.3.23 והלקוח פנה קודם למועד זה לקוברה לתיקון מערכת המולטימדיה, יהיה זכאי הלקוח לקבלת הטבה בחינם של מכשיר Hot Spot וכן לחיבור סלולרי חינם למכשיר זה למשך 2 חודשים. לצורך מימוש ההטבה יש לפנות לסניפי קוברה בתיאום מראש בטלפון שמספרו: 03-6911124.”